Kuruluş Osman isimli dizide yakında daha heyecanlı bölümler olacak

Kuruluş Osman isimli dizide yakında daha heyecanlı bölümler olacak

43

ATV ekranları üzerinde Çarşamba akşamları izleyicilerle buluşan Kuruluş Osman adlı dizinin başarılı bir şekilde devam eden performansı ekibi fazlasıyla mutlu ediyor

 

ATV ekranları üzerinde Çarşamba akşamları izleyicilerle buluşan Kuruluş Osman adlı dizinin başarılı bir şekilde devam eden performansı ekibi fazlasıyla mutlu ediyor. Burak Özçivit’in başrol olduğu söz konusu bu dizi her geçtiğimiz hafta içerisinde daha da yerine oturmayı başardı ve izleyenlerin daha fazla ilgisini üstüne toplamış oldu.

Dizinin önümüzdeki bölümleri içerisinde de hikayenin heyecanı artmış olacak, değişik noktalara doğru ilerleme gösterecek olan bu hikaye, izleyen herkesi ekran başına çok daha büyük heyecanlar ile oturtmuş olacak. Dizi üzerinde Zühre Hatun isimli karaktere can veren ünlü oyunculardan Ayşegül Günay, yakında karşılaşacağımız yeni bölümlerle ilgili de detaylar açıkladı.

”İşimiz ciddi anlamda çok iyi gidiyor. Kuruluş Osman isimli dizi tam da düşünmekte olduğumuz gibi ilerliyor. Dönem işi aslında çok zor bir durumdadır ama üstesinden gelmiş olduğumuzu düşünmekteyim” adlı açıklamayla dikkatleri çekmeyi başaran Ayşegül Günay, ATV kanalında paylaşılan Dizi TV adlı program esnasında çok iddialı konuşma yaptı.

Günay daha sonrasında ise; ”Hikaye aslında fazlasıyla heyecanlı bir yere doğru ilerliyor. Hızlı bir şekilde ilerlemekte ve seyirci üzerinde çok fazla merak uyandırmış olacak. Kuruluş Osman isimli dizi çok sağlam ilerlemekte” ifadelerine yer vererek dizinin gelecek bölümleriyle ilgili daha şimdiden güvence vermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.