EDHO kararı izleyicileri isyan ettirecek

EDHO kararı izleyicileri isyan ettirecek

28

Ocak ayı en sonunda geldi ve dizilerin yeni bölümleriyle ilgili olarakta bekleme zamanı başlamış oldu.

 

Ocak ayı en sonunda geldi ve dizilerin yeni bölümleriyle ilgili olarakta bekleme zamanı başlamış oldu. Reklamlarla alakalı gelirlerin çok düşük olmasından dolayı özel kanallar kanalları üzerinde yer alan özel dizilerin yeni bölümlerini Ocak ayının ilk 2 haftası içerisinde ekrana getirmeme kararı aldı. Dizilerden bazılarıyla ilgili olarakta zaman daha fazla uzadı.

ATV kanalının Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli popüler bir durumdaki dizisinin 154. yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı da belli olmuş durumda. İzleyenler ise bu karara isyan etse haklı. Normal olarak diziler iki hafta boyunca ara vermekte ancak EDHO adlı dizinin hayranı olanlar 21 Ocak Salı gününe dek yeni bölümü beklemek mecburiyetinde kalmış olacak.

Oktay Kaynarca ile birlikte Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Selda Alkor ve Burak Sergen’in kadrosu üzerinde yer almakta olduğu bu dizinin hayranı olanlar ise alınan karardan dolayı bayağı bir üzüntülü durumda.

5. sezonu ile birlikte izleyenlerle buluşmaya devam eden EDHO isimli popüler yapım, reytingler üzerinde de güçlü bir durumdaki duruşunu devam ettiriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.