Kuruluş Osman isimli dizideki en ciddi problem çözülmüş durumda

Kuruluş Osman isimli dizideki en ciddi problem çözülmüş durumda

39

Kuruluş Osman isimli dizi gümbür gümbür bir şekilde dönmüş olacak, Mehmet Bozdağ artık fazlasıyla iddialı! Ünlü durumdaki yapımcılardan Mehmet Bozdağ, Diriliş Ertuğrul isimli dizinin hemen sonrasında Kuruluş Osman isimli diziyle çok daha yeni bir sınav vermiş oluyor.

 

Kuruluş Osman isimli dizi gümbür gümbür bir şekilde dönmüş olacak, Mehmet Bozdağ artık fazlasıyla iddialı! Ünlü durumdaki yapımcılardan Mehmet Bozdağ, Diriliş Ertuğrul isimli dizinin hemen sonrasında Kuruluş Osman isimli diziyle çok daha yeni bir sınav vermiş oluyor. Engin Altan Düzyatan’ın tam tamına 5 boyunca sezon başrolünde yer almış olduğu Diriliş Ertuğrul isimli dizi çok büyük başarılar elde etmeyi başarmıştı.

Kuruluş Osman isimli dizinin başrolünde de Burak Özçivit yer alıyor ve ünlü durumdaki oyuncu da işinin hakkını vermeyi başarıyor. Mehmet Bozadağ, Hürriyet gazetesinden Cengiz Semercioğlu’na çok özel bir röportaj vermiş oldu ve diziden duymuş olduğu memnuniyeti de açık bir şekilde aktarmış oldu..

Bozdağ röportajda; ”Altı bölüm olmuş durumda.. Çok iyi bir projeye daha imza atmış olduk. Reytingler de aslında çok iyi geliyor, çıkmış olan işten fazlasıyla memnunum” ifadeleriyle konuştu. İlk altı bölüm boyunca hiç bir şekilde stok yapmadan ilerlemiş olduklarını ifade eden Bozdağ, yılbaşından dolayı verilmiş olan arayı da çok iyi değerlendirecek olduklarına vurgu yaptı.

Diriliş Ertuğrul isimli diziden hemen sonra Kuruluş Osman adlı dizinin oyuncu kadrosunun %99’luk bir kısmının değişmiş olduğuna da vurgu yapmış olan Mehmet Bozdağ sonrasında ise; ”Böyle olmasına karşın çok iyi bir reytingle yolumuza devam etmekteyiz. Daha sonraki bölümler içerisinde reytinglerimizin daha fazla artacak olduğuna inanmaktayım. Ayrıca bir de ”Kuruluş Osman” adlı dizide, altı bölüm boyunca stoksuz olarak gittik. Ancak şu yeni senede dizilere verilmiş olan arayı iyi değerlendirmekteyiz. Stoğumuz da bulunacak, gümbür gümbür dönmüş olacağız” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.