Özge Özpirinçci’nin bir başka sırrı ortaya çıkmış durumda

Özge Özpirinçci'nin bir başka sırrı ortaya çıkmış durumda

43

Ünlü oyunculardan biri olan Özge Özpirinçci, Fox TV isimli kanalda Kadın adlı dizide Bahar karakterine yaşam vermekte.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Özge Özpirinçci, Fox TV isimli kanalda Kadın adlı dizide Bahar karakterine yaşam vermekte. Dizinin 3. sezonuda yayına devam ediyor ve ayrıca çok büyük bir ilgi görmeyi de sürdürüyor. Bennu Yıldırımlar ile birlikte Caner Cindoruk’un ayrılmış olmasının sonrasında dizi içerisinde tek bir başrol olarak kalmış olan Özge Özpirinçci, dizi üzerinde saçlarıyla alakalı çok önemli bir detayı anlatmış oldu.

Hürriyet gazetesi içerisinden Hakan Gence’ye konuşma gerçekleştiren Özpirinçci, saçlarında yer alan beyazlıkları kapatma konusunda bir ihtiyacı duymuyor olmasını doğallıkla alakalı değil de ruh haliyle alakalı bir şey olduğunu ifade etti. Özpirinçci, Kadın adlı dizinin ilk 2 sezonu içerisinde saçlarını boyatmasının talep edildiğini ifade ederek, 3. sezon içerisinde bunu kabul etmemiş olduğunu ve değişik bir yol denemeye başladığını ifade ediyor.

Özpirinçci açıklamasında; ”2 sezon boyunca, dizi içerisinde saçlarımı boyamamı talep ettiler ve ben de boyadım. Bu yıl içerisinde spreyle beyazları kapatabilecek olduğumu fark ettim ve böylece bıraktım. Saçlarımın belirli bir nokta üzerinde beyazlaması, ‘’101 Dalmaçyalı’’nın kötü kalpli kadınlarından ‘‘Cruella de Vil’’i de hatırlatmış oldu bana. Cool görünmekte olduğunu da hissediyorum. Aynaya baktığımda kendimi çok güzel görmekteyim” ifadeleriyle konuşmasını sürdürdü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.