Öykü Gürman için yeni bir fırsat

Öykü Gürman için yeni bir fırsat

134

ATV ekranları üzerinde Kasım ayı içerisinde üçüncü sezonun başlarında yayınlanmaktan kaldırılmış olan Sen Anlat Karadeniz adlı dizi iki tane oyuncu için fazlasıyla büyük bir çıkışı simgelemeyi başarmıştı.

 

ATV ekranları üzerinde Kasım ayı içerisinde üçüncü sezonun başlarında yayınlanmaktan kaldırılmış olan Sen Anlat Karadeniz adlı dizi iki tane oyuncu için fazlasıyla büyük bir çıkışı simgelemeyi başarmıştı. Bunlardan bir tanesi Nefes adlı karaktere can veren İrem Helvacıoğlu bir başkası da Asiye karakteriyle diziye renk katmış olan Öykü Gürman’dır.

Helvacıoğlu, oyunculukla ilgili kariyerinin en iyi noktasına yükselmiş bir durumdayken, Öykü Gürman ise şarkıcılığın yanı sıra oyunculuğu da fazlasıyla iyi yapabilecek olduğunu ispat etti. Gürman’ın mevcut durumdaki vizyonu çok fazla genişledi, ulaşmış olduğu kitle aha da arttı ve yurt dışında bile kendisine çok daha büyük hayran kitleleri bulmuş oldu.

Öykü Gürman, Sen Anlat Karadeniz isimli popüler dizinin tanıtım gücünü en iyi kullanmış olan isimlerden bir tanesiydi. Ünlü durumdaki şarkıcı için şimdi çok daha yeni bir fırsat daha çıkmış oldu. SAK’ın arkasında yer alan isimlerden Osman Sınav şu zamanlarda çok daha yeni bir dizi hazırlığı içine girdi. Gel Dese Aşk adına sahip olan dizinin oyuncu kadrosunun belirlenmesi ise halen sürüyor.

Öykü Gürman ise bu dizi için teklif aldı ve dizi içerisinde rol almayı kabul ettiği biliniyor. Bu ise aslında çok daha önemli bir başarı şeklinde hanesine yazılmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.