EDHO hayranları yeni gelişmeyle şoke oldu

EDHO hayranları yeni gelişmeyle şoke oldu

23

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli popüler bir durumdaki dizinin 153. bölümü 24 Aralık 2019 tarihi içerisinde ekrana gelmiş idi.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli popüler bir durumdaki dizinin 153. bölümü 24 Aralık 2019 tarihi içerisinde ekrana gelmiş idi. Diziye hayran olarak takip edenler ise 154. yeni bölümü çok büyük bir heyecanın yanı sıra merak içerisinde beklemeye başlamıştı.

Oktay Kaynarca’nın yanı sıra Yunus Emre Yıldırımer ile birlikte Ozan Akbaba, Burak Sergen ve Selda Alkor gibi çok önemli isimleri buluşturmayı başaran ATV kanalının en iddialı dizilerinden biri olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olamaz isimli dizinin ekrana dönmesi 2 hafta daha sarkmış olacak.

Ziraat Türkiye Kupası esnasında Son 16 Turun 1. ile birlikte 2. maçlarının programı resmi bir şekilde açıklandı. Buna bakılırsa 14 Ocak Salı günüyle birlikte 21 Ocak Salı günlerinde Fenerbahçe Spor Kulübü ile Kayserispor kulübünün arasında çok önemli bir mücadele yaşanıyor olacak. Bu söz konusu karşılaşmalardan dolayı da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizinin 154. yeni bölümü tam tamına 28 Ocak Salı gününe kadar ertelenmiş oldu.

Diziye hayran olanlar ise 1 aydan çok daha uzun bir zaman sonra yeni bölümü izleyebilmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.