EDHO’ya Ceylan sürprizi

EDHO'ya Ceylan sürprizi

32

Oktay Kaynarca ile birlikte Burak Sergen, Yunus Emre Yıldırımer ve ayrıca Ozan Akbaba’nın başrollerinde bulunduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli popüler dizi, beş haftalık bir aranın sonrasında 28 Ocak akşamında ekranlara geri dönüyor.

 

Oktay Kaynarca ile birlikte Burak Sergen, Yunus Emre Yıldırımer ve ayrıca Ozan Akbaba’nın başrollerinde bulunduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli popüler dizi, beş haftalık bir aranın sonrasında 28 Ocak akşamında ekranlara geri dönüyor. Uzun bir aranın sonrasında yeni bölümüyle alakalı fragman paylaşılan dizi üzerinde bir de herkesi heyecanlandıran bir gelişme yaşanmış durumda.

Son bölüm içerisinde Hızır, yurt dışında bulunan eşi Meryem’in öldüğü konusunda haberi almıştı. Yeni bölüm içerisinde Çakırbeyli ailesi Meryem’i artık son yolculuğuna uğurlamakta. Geçmiş olduğumuz sene diziden ayrıldığını açıklanan Sanem Çelik yeni bölüm içerisinde Ceylan adlı karakterle diziye geri dönüş yapıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizinin yeni bölümü içerisinde eşini yitirmiş olmanın acısını yaşadığı görülen Hızır’ın yanına kadar gelen Tufan; ”Sen bundan böyle yolun sonuna gelmiş durumdasın Hızır. Senin açından da benim açımdan da yas bitti. Bundan böyle kim kimi vurur ise” şeklindeki sözlerle tehdit etmekte. Hızır da Tufan’a cevap olarak; ”Ölmekten korkmuş olduğumuz bir yola çıksaydık eğerki sonumuz burası olmazdı” ifadelerine yer vererek karşılık vermekte.

Diğer taraftan da İlyas, Hızır’a kendilerine yapılmış özel bir teklifi açıklamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.