Fragmanı heyecanlandırdı

Fragmanı heyecanlandırdı

30

Ekranlara gelmeye başladığı ilk günlerden bu yana çok büyük bir hayranlıkla izlenmeye devam edilen Mucize Doktor adlı dizinin 20. yeni bölüm fragmanı paylaşıldı.

 

Ekranlara gelmeye başladığı ilk günlerden bu yana çok büyük bir hayranlıkla izlenmeye devam edilen Mucize Doktor adlı dizinin 20. yeni bölüm fragmanı paylaşıldı. Başarılı oyunculardan Taner Ölmez’in başrolde yer aldığı dizinin yeni bölümü içerisinde dünyanın konuşmaya başladığı virüs salgını konu edinmiş durumda.

Berhayat Hastanesi içerisinde fazlasıyla hızlı bir biçimde ölüme sebep olan bir virüs paniği yaşanmaya başlıyor. Hastanenin acil servisi içerisine yatırılmış olan hastalar üzerindeki bir virüs hızlı bir şekilde yayılıyor. Çin’de yer alan Vuhan kenti içerisinde ortaya çıkmış olan ve dünyayı tehdit etmeye başlayan korona virüsüyle alakalı salgına gönderme yapılmış bulunan bu bölümde, Doktor Ferman 3 tane hastasını da kaybettikten sonra acil servisi hızlı bir şekilde karantina altına alıyor.

Berhayat Hastanesi içerisinde acil durum ilan edilmiş durumdayken, nöbetçi durumda bulunan Doktor Ferman, Başhekim Adil’e bilgi aktararak; ”Malezya içerisinden beraber uçağa binmişler. 2 tane hasta eks oldu. 3. hastayı da kaybetmekteyiz. Fazlasıyla hızlı bir şekilde seyrediyor. Bir kaç saat içerisinde olup bitmekte her şey” ifadelerine yer veriyor. Acil servis içerisinde görev yapmakta olan Doktor Ali Vefa ile birlikte Nazlı da karantinadan dolayı hastaneden çıkamamakta. Fragman esnasında salgın hastalığın hemen sonrasında da Nazlı’nın gözyaşlarına boğulmuş olması çok fazla dikkat çekmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.