EDHO için yeni bir transfer daha

EDHO için yeni bir transfer daha

30

ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli diziye Sanem Çelik’in ”Ceylan” adlı karakterle geri dönecek olduğu konusunda açıklama yapılmasının sonrasında çok yeni bir kadın oyuncunun daha kadroya dahil olduğu ifade edildi.

 

ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli diziye Sanem Çelik’in ”Ceylan” adlı karakterle geri dönecek olduğu konusunda açıklama yapılmasının sonrasında çok yeni bir kadın oyuncunun daha kadroya dahil olduğu ifade edildi. ”Sevda” adlı karaktere can veren Naz Elmas’ın diziden ayrılmış olmasının sonrasında hangi kadın oyuncunun katılacak olduğu herkes tarafından merak edilmekteydi.

28 Ocak Salı gününde yeni bölümü yayınlanacak olduğu açıklanan EDHO’nun kadrosu için güzel oyunculardan Olcay Yusufoğlu da katılmış durumda. En son Bizim Hikaye isimli dizi içerisinde rol almış bulunan Yusufoğlu bu dizide ise Tufan’ın (Hüseyin Avni Danyal) kızına yaşam vermiş olacak.

Diğer taraftan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli diziden ardımızda bıraktığımız sene ayrılmış olan Sanem Çelik, Ceylan adlı karakterle tekrardan projeye dahil olmuş durumdaydı.

Olcay Yusufoğlu Kim?

Olcay Yusufoğlu, 1 Ocak 1988 tarihi içerisinde İzmir ilinde dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen İzmirli durumda bulunan Olcay Yusufoğlu’nun hayatının çok önemli bir bölümü de Ankara ilinde geçmiştir. 28 yaşında bulunan genç yaştaki başarılı Oğlak burcundandır.

Oyuncu Olcay Yusufoğlu, lise eğitimindeki son sınıfa kadar İzmir ili içerisinde eğitim aldı. Konservatuar ile alakalı eğitimini de bitirdikten sonra dizilerin bazılarında rol almaya başlamıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.