Uraz Kaygılaroğlu’ndan fazlasıyla akıllıca bir dizi kararı

Uraz Kaygılaroğlu'ndan fazlasıyla akıllıca bir dizi kararı

35

Bilinmekte olduğu gibi Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolünde bulunduğu Sefirin Kızı adlı dizi bundan böyle Pazartesi günlerinin bir numaralı dizilerinden..

 

Bilinmekte olduğu gibi Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolünde bulunduğu Sefirin Kızı adlı dizi bundan böyle Pazartesi günlerinin bir numaralı dizilerinden.. Kaygılaroğlu ise Gediz adlı karakterle birlikte harika bir popülerliğe doğru ilerlemeye başladı.. Fakat önünde çok büyük bir engel bulunuyordu. Çünkü, Sefirin Kızı adlı dizi bu denli iddialı bir çıkış gerçekleştirmişken Kaygılaroğlu’nun farklı bir kanal içerisinde değişik bir kişilik sergilemiş olduğu bir dizide yer alması çok iyi bir fikir de değildi.

Yaz ayları içerisinde youtube üzerine başlamış bulunan Aynen Aynen adlı diziden söz etmekteyiz. Daha sonra Blu TV tarafından transfer edilmiş olan söz konusu bu dizide Nilperi Şahinkaya’yla birlikte Uraz Kaygılaroğlu, çok daha farklı bir proje yürütmekteydi. Aynen Aynen isimli dizide yer alan sert üslup, sokak ağzının yanı sıra küfürlerin de yer almış olduğu sahneleri herkesi çok fazla şaşırtmaktaydı.

Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni rolü için çok olumsuz bir etki yapmaya başlamış olduğu da görülüyordu. Gediz adlı karakterle dikkat çekmeyi başaran Kaygılaroğlu, Aynen Aynen isimli diziyi bırakmış durumda. İşte aslına bakılırsa bu karar fazlasıyla da önemli ve çok daha yerinde bir karar olarak öne çıktı. Çünkü Sefirin Kızı isimli dizi içerisindeki Gediz karakterinin imajını bozabilecek her türlü şeyden kaçınma kararı almak Kaygılaroğlu açısından olmazsa olmazlardan biridir.. Aynen Aynen isimli diziden ayrılmış olmak ünlü ve başarılı oyuncu adına çok daha önemli ve fazlasıyla yerinde bir karar şeklinde kayıtlara geçmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.