Savaşçı adlı dizide bir ayrılık yaşanacak

Savaşçı adlı dizide bir ayrılık yaşanacak

25

4 sezondan beri Fox TV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Savaşçı adlı dizi içerisinde ayrılanlarla birlikte yeni gelmiş olanlar aynı döneme rastlamış durumda

 

4 sezondan beri Fox TV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Savaşçı adlı dizi içerisinde ayrılanlarla birlikte yeni gelmiş olanlar aynı döneme rastlamış durumda. Limon Film imzasına sahip olan Savaşçı isimli dizi içerisinde Marcus adlı karaktere Gökçen Gökçebağ yaşam veriyor. Dizi içerisinde Marcus adlı karakter 93. bölüm itibariyle veda ediyor olacak.

Yani aslında iki Şubat Pazar gününde teröristlerin başı olarak gördüğümüz Markus’un ölümünü izlemiş olacaksınız. Aynı zaman içerisinde 93. bölümden itibaren çok daha yeni bir tane oyuncu da dizinin kadrosunda yer almaya başlayacak. Birsen Altuntaş’ın edinmiş olduğu kulis bilgisine bakılır ise Anıl Altınöz isimli oyuncu dizinin kadrosuna 93. bölüm itibariyle katılmış olacak. Altınöz’ün can verecek olduğu karakter de Merlin olacak. Markus gitmiş olacak, onun yerine ise tekrar bir kötü adam olarak Merlin gelmiş bulunacak.

Öte yandan dizinin beşinci sezonun çekilmesi şeklinde de bir görüş birliğine varılmış olduğu ve gelecek sene içerisinde de Savaşçı adlı dizinin ekranda boy göstercek olduğu bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.