Hizmetçiler isimli dizi yola çıkmış durumda

Hizmetçiler isimli dizi yola çıkmış durumda

34

Fabrika Yapım şirketinin tarafından Kanal D’yle ilgili hazırlamaya başladığı Hizmetçiler isimli dizinin seti üzerinde çalışmalara başlanmış oldu

 

Fabrika Yapım şirketinin tarafından Kanal D’yle ilgili hazırlamaya başladığı Hizmetçiler isimli dizinin seti üzerinde çalışmalara başlanmış oldu. Oyuncularla birlikte ekip bir araya gelip ilk sahnelerin çekimlerini gerçekleştirmiş oldu. Başrolleri üzerinde ünlü isimlerin bulunmakta olduğu, çok daha değişik bir yapım izleyenleri beklemekte.

İlk kez Meksika içerisinde ”Ellas son La Alegria Del Hogar” ismiyle paylaşılmış olan ve ekrana gelmiş olduğu dönemlerde reyting rekorları kırmayı başaran dram – entrika çeşidindeki bu dizi; Türkiye üzerinde ”Hizmetçiler” ismiyle çok yakın bir zamanda Kanal D üzerinde yayınlanacak.

Yapımcı koltuğunda Fabrika Yapım şirketinden Öner Arslanel, projeyle alakalı tasarımını Ali Leskay’ın üstlenmiş olduğu Hizmetçiler’in yönetmen koltuğu üzerinde Metin Balekoğlu oturmakta. Benzer bir format Amerika Birleşik Devletleri içerisinde Devious Maid’s ismiyle paylaşılmış ve büyük bir yankı uyandırmış durumdaydı.

Başrolleri üzerinde Deniz Baysal Yurtcu ile birlikte Selen Domaç, Algı Eke, Yiğit Kirazcı, Aleyna Solaker ve de Seçkin Özdemir’in rol almış olduğu Hizmetçiler, İstanbul ilinde çok lüks bir site üzerinde çalışmakta bulunan birbirinden değişik 4 tane hizmetçinin ev sahipleri ile aralarında yaşanmakta bulunan ilişkilerin yanı sıra bu söz konusu ilişki ağıyla çevrelenmiş gizemli olayları konu ediniyor.

Makbule Kosif ile birlikte Özer Çetinel, Gülsev Karagöz, Ruhan Arca ve de Alper Alp Özgen’in senaryosunu yazmış olduğu Hizmetçiler isimli dizi çok yakında Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.