Zümrüdüanka isimli dizi tutmuş durumda

Zümrüdüanka isimli dizi tutmuş durumda

124

Zümrüdüanka isimli dizinin ikinci bölümü 1 Şubat Cumartesi gününde izleyicilerle Fox TV ekranı üzerinde buluştu. Alp Navruz ile birlikte Ceren Yılmaz’ın başrolleri üzerinde bulunduğu yapımla ilgili ikinci bölümün sonuçları çok büyük bir önem taşımaktaydı.

 

Zümrüdüanka isimli dizinin ikinci bölümü 1 Şubat Cumartesi gününde izleyicilerle Fox TV ekranı üzerinde buluştu. Alp Navruz ile birlikte Ceren Yılmaz’ın başrolleri üzerinde bulunduğu yapımla ilgili ikinci bölümün sonuçları çok büyük bir önem taşımaktaydı. İlk bölüm üzerinde iyi başlamış olan söz konusu bu dizinin, ikinci bölüm üzerinde aynı izleyicileri tekrar ekran başında toplayıp toplayamayacak olduğu da merak konusu haline gelmişti.

Reyting ile alakalı sonuçlar ortaya çıkmış bir durumda ve Zümrüdüanka isimli dizinin başarısı bir defa daha tescillenmiş oldu. Fazilet Hanım ve Kızları isimli yapım ile birlikte Elimi Bırakma isimli yapım ve sonrasında Zümrüdüanka isimli dizi. Alp Navruz arka arkaya üç tane dizi seçimi konusunda da ne denli başarılı olduğunu göstermiş oldu.

Ceren Yılmaz’ın mevcut durumdaki performansı noktasında eleştiriler sosyal medya üzerinde hiç bir şekilde bitmek bilmemekte. Ancak böyle olması reytinglere çok fazla da etki etmiş durumda değil. Zümrüdüanka isimli dizi, ikinci bölümü ile birlikte Kuzey Yıldızı’nı geçmeyi başaramadı ancak fazlasıyla iyi oranlar elde edip çok önemli bir rakip olduğunu da açıkça göstermiş oldu.

Zümrüdüanka isimli dizi 2. bölümü ile birlikte totalde 6.50 reyting oranıyla ikincilik almayı başardı. AB grubu üzerinde 4.35 oranındaki bir reytingle dördüncü olan dizi, ABC1 grubu üzerinde de 5.81 oranındaki bir reytingle üçüncü durumda bulunmakta.

Sosyal medya üzerinde de Zümrüdüanka isimli dizi Kuzey Yıldızı isimli diziyi çoktan geçmiş oldu.. Geçmiş olduğumuz akşam üzeri sosyal medya üzerindeki verilere bakıldığı zaman Zümrüdüanka isimli dizi 22.304 tane iletiyle birlikte de en fazla konuşulan dizi olarak öne çıktı.

Kuzey Yıldızı isimli dizi 5.493 tane iletiyle ikinci olmuş durumdayken, Kalk Gidelim isimli diziyle ilgili yalnızca 181 tane ileti atılmış olması çok fazla şaşırttı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.