Kanal D yeni bir diziyle sürpriz yapacak

Kanal D yeni bir diziyle sürpriz yapacak

40

Kanal D ekranları üzerinde izleyenlerle 2020 senesi içerisinde buluşma hazırlığı yapan çok daha yeni bir dizinin bilgileri yavaş bir şekilde ortaya çıkmaya başlamış durumda.

 

Kanal D ekranları üzerinde izleyenlerle 2020 senesi içerisinde buluşma hazırlığı yapan çok daha yeni bir dizinin bilgileri yavaş bir şekilde ortaya çıkmaya başlamış durumda. Es Film şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu söz konusu bu dizinin hazırlıkları ise aralıksız olarak devam etmekte.

Birsen Altuntaş tarafından vermiş olduğu kulis bilgilerine bakılırsa Ay ve Güneş ismine sahip olan söz konusu bu dizinin senaryosunu ise Eda Tezcan yazmış bir durumda Kanal D ekranlarına özel olarak hazırlanmakta olan söz konusu dizinin başrollerinde ise Tansel Öngel yer alıyor.. Aslına bakılırsa Öngel’in adı bu dönemler içerisinde iki tane değişik dizi de geçmeye başladı.

Bunlar arasından bir tanesi, Milli Mücadele’nin 100. senesinden dolayı TRT tarafından yaptırılmaya başlanan mini dizilerden ”Ya İstiklal Ya Ölüm” isimli yapım. Bu söz konusu yapım üzerinde de Tansel Öngel başrollerde yer almakta. Öngel bu söz konusu dizi içerisinde Cevdet Paşa karakterine yaşam veriyor olacak.

Öngel hemen sonrasında da Kanal D’nin uzun süreçli dizilerinden biri olan Ay ve Güneş’in kadrosu üzeirnde Murat isimli karakterle yer almış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.