Rocketman Film Konusu

Rocketman Film Konusu

43

Biyografik bir yapım olan Rocketman, dünyaca ünlü yıldız Elton John’un hayat hikayesini en ince detayına kadar izleyiciye aktarıyor.

Biyografik bir yapım olan Rocketman, dünyaca ünlü yıldız Elton John’un hayat hikayesini en ince detayına kadar izleyiciye aktarıyor. Filmde yönetmen Dexter Fletcher’a en önemli rollerde Bryce Dallas Howard, Richard Madden, Jamie Bell ve Taron Egorton yardımcı oluyor. Rocketman, Elton John’un yaşamına müziğe olan tutkusundan, insan ilişkilerinden, müzik okulunda yaşadıklarına kadar birçok farklı perspektiften ışık tutuyor ve izleyiciye Elton John hakkında çok önemli bilgiler veriyor. Dexter Fletcher, Rocketman vizyona girdiğinden beri bu kadar gerçek bir hikayeyi bu kadar izlenebilir bir şekilde filmleştirdiği için çeşitli otoriteler tarafından oldukça fazla övgü almış bulunmakta. Biz de gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki biyografik yapımları pek sevmiyorsanız bile Rocketman’ı gayet zevk alarak izleyeceksiniz.

Eğer siz de ünlü yıldız Elton John’un hayat hikayesini ve bu derece büyük bir şöhrete giden yolda yaşadıklarını merak ediyorsanız Rocketman filmini şimdi full hd kalitede ister Türkçe dublaj ister ise Türkçe altyazılı olarak hemen websitemizden izleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.