Arabalar 3 – Cars 3 konu – yorum ve inceleme

Arabalar 3 – Cars 3 konu – yorum ve inceleme

50

Yeni nesil hızlı araçlar tarafından gün geçtikçe geri düşerek 1.liği kaybeden Lightning McQueen artık yarış pistlerinden çekilmelidir.

İmdb puanı:6,8

Tür: Animasyon, Komedi, Aile, Macera

Yönetmen: Brian Fee

Süre:1saat 42dakika

Yayınlanma tarihi: 2017

Arabalar 3 – Cars 3 konu

“Bu andan itibaren her şey değişecek.”

-Tagline

Yeni nesil hızlı araçlar tarafından gün geçtikçe geri düşerek 1.liği kaybeden Lightning McQueen artık yarış pistlerinden çekilmelidir. Ancak hala gösteremediği şeylerinin olduğunu bildiği için kendisi için son bir şans ister. Lightning McQueen son fırsatını değerlendirmeyi başarabilecek mi?

Arabalar 3 – Cars 3 inceleme

2. devam filmi niteliğinde olan arabalar 3 bizi özlediğimiz 1.film tadına geri döndürmeyi azda olsa başarıyor. 2. Filmde rezalet bir yapım çıkaran yönetmen bu filmde Brian Fee ile değişim göstermekte. Film 1. Ve 2. Filme göre kesinlikle çok daha eğlenceliydi. Tabi bunu sadece Cruz Ramirez’e borçluyuz. Genel itibari ile ortalama bir animasyon olduğunu söylenebilir. Arabalar serisini seviyor iseniz bu 3. Filme de göz atmanızda yarar var.

Cars 3, Pixar’ın on sekizinci uzun metrajlı filmi ve16 Haziran 2017’de yayınlanan 2006 filmi Cars’ın üçüncü filmi. Brian Fee tarafından yönetildi. Arabalar 3 animasyonunun oyunu PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.