Humraz Cin Tarikatı Film Konusu

Humraz Cin Tarikatı Film Konusu

189

Filmde, eski bir tarikat görevlisi hakkında araştırmalar gerçekleştiren kadının hayatı konu edinilmektedir. Tuğba, uzun zaman önce anne ve babasını yaşanan bir elim olay sonrasında kaybetmiştir

Filmde, eski bir tarikat görevlisi hakkında araştırmalar gerçekleştiren kadının hayatı konu edinilmektedir. Tuğba, uzun zaman önce anne ve babasını yaşanan bir elim olay sonrasında kaybetmiştir. Genç kadın, faili meçhul bir şekilde hayatını kaybeden anne ve babasının üzüntüsünü sürekli içerisinde hissetmektedir. Azimle hayatına devam etmeyi seçtiği dönemde Arkeoloji bölümünde okumaktadır. Yüksek lisans yapmasından sonra Tuğba, bir takım araştırmaların peşine düşer. Derinsuyluk köyü çevresinde yaptığı araştırmalar esnasında Humruz adındaki eski bir tarikat görevlisinin izine rastlamıştır. Dikkat çekici bu detay üzerine giderek araştırmalarını devam ettirecektir. Bu sırada kendisine yardımcı olmaları için ağabeyi Selim ve danışman hocasından kendisine yol gösterici tarifler almaya başlar. Gerekli bilgileri toplamasının ardından gecenin geç saatlerinde olsa bölgeye hiç çekinmeden gider. Ancak bölgeye geldiği ilk dakikadan itibaren Tuğba’yı oldukça kan dondurucu gerçekler beklemektedir. Korku dolu sahnelerin yaşandığı film nefes kesici anlara şahitlik ettirecektir.

Tayfun Can Demirtaş tarafından yönetilmekte olan filmin baş rollerinde Bahar Günal, Atakan Teke ve Enver Kurucan bulunmaktadır. Konusu korku içeren bir Türk filmidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.