Arkak Sokaklar yeniden birinci

Arkak Sokaklar yeniden birinci

39

Cuma günündeki galip tekrar Arka Sokaklar oldu! 14. sezonu ile birlikte ekranlarda yer almayı sürdüren Arka Sokaklar isimli dizi, total grubu üzerinde tekrar en fazla izlenen dizi olmayı başarmış oldu.

 

Cuma günündeki galip tekrar Arka Sokaklar oldu! 14. sezonu ile birlikte ekranlarda yer almayı sürdüren Arka Sokaklar isimli dizi, total grubu üzerinde tekrar en fazla izlenen dizi olmayı başarmış oldu. Hercai adlı diziyi üç haftadan beri geçip birincilik koltuğuna oturmayı başaran Arka Sokaklar, adeta tekrardan şahlanışa geçmiş oldu.

Kanal D kanalının Erler Film imzasına sahip, yapımcılığını ise Türker İnanoğlu’nun üstlenmiş olduğu, yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un yer aldığı, senaryosunu ise Ahmet Yurdakul ile birlikte Ozan Yurdakul ve de Sinan Yurdakul’un kaleme almış olduğu fenomen dizilerden ”Arka Sokaklar” geçmiş olduğumuz (cuma) akşam paylaşılan bölümüyle tekrar zirvede yer almış oldu.

541’inci bölümü ile birlikte ekrana gelmiş olan söz konusu popüler dizi, Tüm kişiler içerisinde %9,96 oranında ki bir reyting, %20,88 oranındaki bir izlenme payı da alıp günün en fazla izlenen yapımı olarak öne çıkmayı başardı.

Arka Sokaklar isimli popüler dizi, yeni bölümü ile birlikte Cuma günü saatler 20:00’yi gösterirken Kanal D’de!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.