Murat Yıldırım’ın hayranları Ramo adlı diziyi tuttu

Murat Yıldırım'ın hayranları Ramo adlı diziyi tuttu

28

Bundan böyle Salı akşamlarının Ramo gibi çok önemli bir gerçeği var.. Show TV ekranları üzerinde yayınlanmaya başlayan dizi ilk dört bölümüyle birlikte çok büyük bir beğeni toplamış oldu.

 

Bundan böyle Salı akşamlarının Ramo gibi çok önemli bir gerçeği var.. Show TV ekranları üzerinde yayınlanmaya başlayan dizi ilk dört bölümüyle birlikte çok büyük bir beğeni toplamış oldu. 11 Şubat akşamında karşımıza çıkacak beşinci bölüm de bayağı bir heyecanlı geçmiş olacak. Bütün Adana’yı yönetme planını kafasına koymuş olan Ramo, her türden belayla uğraşmaktan da hiç bir şekilde çekinmeyecek.

Murat Yıldırım ile birlikte Esra Bilgiç’i buluşturmuş olan Ramo isimli dizi üzerinde çok daha heyecanlı yeni bir bölüm gelecek. Diziyi takip edenler de çok büyük bir merakın yanı sıra büyük bir heyecan içerisinde Salı akşamını beklemeye başladı.

Murat Yıldırım, instagram hesabı üzerinden söz konusu bu dizinin yeni bölümü içerisinden ilk görüntüleri paylaştı. Takipçileri de ”Allah dizimiz için Arka Sokaklar ömrü versin” ifadelerine yer vererek dileklerini belirtmiş oldu.

Yıldırım ve de Bilgiç’in fazlasıyla iyi bir ikili olduğunu açık bir şekilde ifade eden dizinin hayranları ayrıca; ”Çok harika bir dizi siz de bu dizinin hakkını vermişsiniz” ifadelerine yer vererek övgülerde bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.