Hak etmemiş olduğu çok kötü bir durum yaşamakta

Hak etmemiş olduğu çok kötü bir durum yaşamakta

38

Zemheri isimli dizi içerisinde olaylar iyice karışmaya başlıyor, heyecan da bir anda yükseliyor. Fakat reytingler ise aynı seviyede iyi bir derecede gelmemekte.

 

Zemheri isimli dizi içerisinde olaylar iyice karışmaya başlıyor, heyecan da bir anda yükseliyor. Fakat reytingler ise aynı seviyede iyi bir derecede gelmemekte. Bu konudaki en önemli etkenlerden bir tanesi de dizinin Çarşamba günü paylaşılıyor olması. Kuruluş Osman ile birlikte Benim Adım Melek ve Doğduğun Ev Kaderindir isimli diziler bugünü adeta parsellemiş bir vaziyette. Ve ayrıca Afili Aşk adlı dizi dahi artık ayakta durma konusunda zorlanmakta. Zemheri adlı dizinin de düşük reytingler içerisinde kalmış olması çokta hak ettiği bir nokta değil.

Alperen Duymaz ile birlikte Caner Cindoruk, Ayça Ayşin Turan ve Hazal Fliiz Küçükköse’nin can vermiş olduğu dizi, oyuncular yönünden de kalitesi fazlasıyla yüksek ve içerisinde bulunmaktan çok büyük keyif almış oldukları bir projedir. Yönetmen koltuğu üzerinde oturmakta olan Hilal Saral da söz konusu bu projeye büyük bir fark katmakta. Fakat bütün bunlar izleyenlere bir türlü geçmemekte. Zemheri adlı dizi kendisini izleyicilere anlatamadığından dolayı da reytingler düşük kalmayı sürdürüyor.

Zemheri adlı dizinin 5. yeni bölümü ise 12 Şubat Çarşamba gününde paylaşılacak. Bu söz konusu bölümün iyi bir şekilde reyting almış olması fazlasıyla önemli. Yoksa Show TV yönünden ya gün değiştirme veyahut finali düşünme zamanı gelmiş olacak. Düşük reytingler üzerinde yüksek bütçeye sahip bir dizi sürdürmek kanallar açısından hiç bir şekilde gerçekçi bir durum değildir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.