Final yapan diziden sonra ilk kez konuştu

Final yapan diziden sonra ilk kez konuştu

28

Fox TV ekranları üzerinde büyük bir iddiayla başlamış olan Ferhat ile Şirin adlı dizide; Tolga Sarıtaş ile birlikte Leyla Tanlar ve Cansu Dere isimli oyuncular başrollerde yer almış idi. Dizi aslında final dahi gerçekleştirmeden apar topar yayından kaldırılmış idi.

 

Fox TV ekranları üzerinde büyük bir iddiayla başlamış olan Ferhat ile Şirin adlı dizide; Tolga Sarıtaş ile birlikte Leyla Tanlar ve Cansu Dere isimli oyuncular başrollerde yer almış idi. Dizi aslında final dahi gerçekleştirmeden apar topar yayından kaldırılmış idi. Söz konusu bu dizinin final yapmış olmasından sonra da oyuncular hiçbir şekilde açıklamada bulunmamıştı.

Tolga Sarıtaş ise ilk defa bitmiş olan dizinin arkasından konuşmuş oldu. Şu zamanlarda yalnızca dinlenmekte bulunduğunu ifade eden oyuncu, spor yapmış olduğunu ve izleyip, okuma yaparak gününü değerlendirmiş olduğunu ifade etti.

Sarıtaş, final yapmış olan bu dizisinin sonrasında da ilk defa konuşarak şu sözlerini yazmış oldu; ”Bunun hiç bir şekilde matematiği bulunmuyor elbette ki. Fazlasıyla büyük emekler ile bu işler kurulmakta. Bir kısmı tutuyor, bir kısmı ise tutmuyor. Zaten belli bir matematiği bulunsa da tüm diziler tutabilir. Onunla ilgili olarak bu yani..”

Çukur adlı diziye katılacak olduğu iddiasının da tamamen yanlış bir haber olduğunu yineleyen Tolga Sarıtaş, halen bir dizi teklifi almamış olduğuna da vurgu yaptı.

Ünlü durumdaki oyuncu, aşk yaşamı sorulduktan sonra da her şeyin yolunda bulunduğunu ifade ederek daha çok detay vermeyi istemedi. Bilinmekte olduğu gibi oyuncu ve modacılardan Zeynep Mayruk’la mutlu bir ilişki devam ettirmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.