Savaşçı adlı dizi de bir dönem sona ermiş durumda

Savaşçı adlı dizi de bir dönem sona ermiş durumda

44

Pazar günlerinin en sevilen dizilerinden Savaşçı, 4. sezonuyla birlikte yolculuğuna aralıksız bir şekilde devam etmekte.

 

Pazar günlerinin en sevilen dizilerinden Savaşçı, 4. sezonuyla birlikte yolculuğuna aralıksız bir şekilde devam etmekte. Fox TV ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Berk Oktay ile birlikte Murat Serezli, Sarp Levendoğlu ve de Gaye Turgut Evin’in başrollerini paylaştığı bu dizinin 92ç bölümü de geride kalmış durumda.

9 Şubat gününde paylaşılmış olan 92. bölüm içerisinde Kağan Bozok, Markus adlı teröristin işini bitirmiş oldu. Ağzına bir tane el bombası koymuş olan Bozok, tekmelemiş olduğu Markus’u havaya uçurup bir dönemi de kapatmış oldu.

4. sezondaki kötü adamı şeklinde ortaya çıkmış olan ve Kılıç Timi’ni de bayağı bir uğraştırmış olan Markus bundan böyle tarih oldu. Gökçebağ ise büyük bir başarı ile birlikte dizide rolünü yaparak kariyeri üzerinde çok önemli bir adım daha atmış oldu.

Markus’un öldürülmüş olduğu söz konusu bu sahne de izleyiciler tarafından unutulmaz sahneler arasına katılmış oldu. Bir açıdan teröriste yakıştırılmış olan acımasız bir ölümle verilmiş durumdaki mesaj ise sosyal medya üzerinde yer alan izleyicileri de mutlu etmiş oldu ve çok fazla sayıda övgü dolu yorum gerçekleştirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.