Yamaç şaşkına döndü

Yamaç şaşkına döndü

42

Ay Yapım imzasına sahip olan, Show TV kanalı üzerinde ekrana gelmekte olan Çukur adlı dizinin geçmiş olduğumuz akşam yayınlanmış olan bölümü üzerinde aksiyon ile birlikte heyecan eksik olmadı.

 

Ay Yapım imzasına sahip olan, Show TV kanalı üzerinde ekrana gelmekte olan Çukur adlı dizinin geçmiş olduğumuz akşam yayınlanmış olan bölümü üzerinde aksiyon ile birlikte heyecan eksik olmadı. Yaralı bir durumda Çağatay’ın adamlarından kaçmış olan Yamaç’ın tam karşısında Cumali ile birlikte Selim’i bulmuş olduğu final sahnesi de izleyen herkesi ekran başına kilitlemiş oldu.

Pazartesi günlerinin zirvesinde bulunan Çukur’un geçmiş olduğumuz akşam ekrana gelmiş olan bölümü üzerinde, saldırıda yaralanmış olan Yamaç bir defa daha Efsun’a sığınmış oldu. Efsun ise, Yamaç’ın mevcut durumdaki yaralarını sarmaktayken, ikili arasında yer alan yakınlaşma ise çok fazla dikkat çekmiş oldu. Bu esnada ise Çağatay’ın Efsun’un evine gelmiş olmasıyla kaçan Yamaç’ın arkasına Erdenet’in adamları takılmış oldu. Etrafı çevrilmiş olan Yamaç’ın imdadına da Cumali ile birlikte Selim yetişmiş oldu. Abilerini tam karşısında görmüş olan Yamaç’ın şaşkınlığı da çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Çukur, geçmiş olduğumuz akşam üzeri yayınlanmış olan yeni bölümü ile birlikte ABC1 20+ üzerinde 9.47 seviyesindeki izlenme oranının yanı sıra (rating), 19.27 seviyesindeki bir izlenme payı (share), AB üzerinde 7.37 seviyesindeki izlenme oranıyla birlikte(rating), 16.67 seviyesindeki bir izlenme payı (share), Total’de bakıldığında da 9.30 seviyesinde bir izlenme oranı (rating) ile birlikte 19.74 seviyesinde bir izlenme payı (share) elde etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.