Güldür Güldür Sow program için bir değişiklik daha

Güldür Güldür Sow program için bir değişiklik daha

44

BKM’in yapımcılığını üstlenmiş olduğu, Güldür Güldür Show adlı programın yeni bölümlerinin yayınlanması halen sürüyor.

 

BKM’in yapımcılığını üstlenmiş olduğu, Güldür Güldür Show adlı programın yeni bölümlerinin yayınlanması halen sürüyor. Programa ait olan yeni bölümler son olarak Cuma günlerinde ekrana gelmeye devam ediyordu. Fakat Şubat ayının ilk günlerinde yeni bölümlerin bundan böyle Perşembe günü ekranlara gelecek olduğu konusunda duyurular paylaşılmıştı.

Show TV kanalından gelmiş olan yeni bilgilendirmeye bakılırsa tekrardan Cuma günleri yayınlanacak olduğu konusunda duyuru yapılmış oldu. Adeta bir boz tahtasına dönmüş olan programın yeni bölümlerinin yayın günüyle alakalı değişiklikle reytinglerden dolayı deneme ve yanılma yöntemiyle mi belirlenmekte, bu husus çok büyük bir merak uyandırmış durumda.

7’den 70’e kadar nerdeyse herkesin severek izlemekte olduğu Güldür Güldür Show adlı yapımda bu hafta içerisinde de çok büyük bir kahkaha tufanı olacak! Fakat yayınlanacak olduğu güne de çok fazla dikkat ediniz lütfen.

Ekranların adeta bir komedi klasiği haline gelen Güldür Güldür Show adlı yapım kahkahalarla dolu skeçlerinin yanı sıra herkes tarafından çok fazla sevilen kadrosuyla Show TV ekranları üzerinde tekrar Cuma akşamlarında yayınlanmaya başlanacak.

Güldür Güldür Show adlı yapımın yeni bölümünü ise 14 Şubat 2020 Cuma akşamında Show Tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.