Seneler sonrasında bir ilke imza atılmış oldu

Seneler sonrasında bir ilke imza atılmış oldu

26

Arka Sokaklar adlı popüler durumdaki dizi sevgililer gününe çok özel bir önem vermiş durumda. 14 Şubat tarihi içerisinde karşımıza çıkacak olan yeni bölüm üzerinde bugüne özel bir takım görüntüler izleyen herkesi de mutlu etmiş olacak.

 

Arka Sokaklar adlı popüler durumdaki dizi sevgililer gününe çok özel bir önem vermiş durumda. 14 Şubat tarihi içerisinde karşımıza çıkacak olan yeni bölüm üzerinde bugüne özel bir takım görüntüler izleyen herkesi de mutlu etmiş olacak. Zafer Ergin ile birlikte Özgür Ozan, Şevket Çoruh ve de İlker İnanoğlu’nun başrollerini paylaşmakta olduğu söz konusu dizinin bu hafta içerisindeki bölümü üzerinde romantik anlar da izlemiş olacaksınız.

Kanal D’nin, 14 sezondan beri ekranlarda bulunan, Türkiye televizyon tarihi içerisindeki en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne ait fazlasıyla özel bir tanıtım hazırlanmış oldu, yani söz konusu dizi içerisinde bugüne çok özel bir önem verilmiş oldu.

Erler Film şirketinden Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlenmiş olduğu, yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu ve, Ahmet Yurdakul ile birlikte Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul tarafından senaryosunun kaleme alındığı dizi, bu Cuma günü 542. bölümüyle beraber ekrana gelmiş olacak.

Çok kısa zaman içerisinde sosyal medya üzerinde büyük beğeni toplamış olan tanıtımla Arka Sokaklar ekibi seven herkesin Sevgililer Günü’nü kutlamış oldu. Arka Sokaklar isimli dizi yeni bölümleriyle birlikte her Cuma günü Kanal D ekranlarında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.