Adeta yeni doğuşunu ilan etmiş durumda

Adeta yeni doğuşunu ilan etmiş durumda

67

14 sezonan beri Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmaya devam edilen Arka Sokaklar isimli dizinin geçmiş olduğumuz 4 haftadan beri totalde reytingler üzerinde birincilikler almakta olduğunu bilmekte misiniz?

 

14 sezonan beri Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmaya devam edilen Arka Sokaklar isimli dizinin geçmiş olduğumuz 4 haftadan beri totalde reytingler üzerinde birincilikler almakta olduğunu bilmekte misiniz? Hem de ATV kanalının fazlasıyla iddialı dizilerinden biri olarak öne çıkan Hercai adlı dizinin önünde devamlı olarak zirvede.. Bir müddet boyunca birincilikten uzakta kalmış olan Arka Sokaklar adlı dizi, performansını hiç bir şekilde bozmadı ve tekrardan izleyenlerin bir numaralı tercihi olmayı başardı.

Şevket Çoruh ile birlikte Zafer Ergin, Özgür Ozan ve de İlker İnanoğlu’nun başrolünde bulunduğu söz konusu dizi 14. sezonunu da tamamlamaya doğru ilerlerken, tekrar reytingler üzerinde birincilik koltuğuna oturmayı başarıp 15. sezonunu da adeta garanti altına almış oluyor.

”Allah bu dizi için Arka Sokaklar ömrü versin” ifadeleriyle sosyal medya üzerinde pek çok değişik diziyle alakalı yazılmış olan yorumlar karşınıza çıkıyordur. Arka Sokaklar adlı dizi, ciddi anlamda da bu başarısından dolayı hem takdir edilebilmesi hem ise niçin bu başarıyı yakalamış oluyor bunun alt metninin fazlasıyla iyi bir şekilde incelenmesi gerekli olan bir yapımdır.

21. Şubat Cuma gününde paylaşılacak 543. bölüm üzerinden ilk fragmanda paylaşıldı. Sizleri bu hafta da tekrar çok hareketli ve de aksiyonun hiç bir şekilde bitmemiş olduğu bir bölüm gelecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.