Babil’in ratingleri nasıl?

Babil'in ratingleri nasıl?

39

Star TV ekranı üzerinde izleyicilerle buluşmaya başlayan Babil adlı dizi, 14 Şubat Cuma gününde tekrar hayranlarını mest etmiş olan bir bölümle izleyenlerin karşısındaydı.

 

Star TV ekranı üzerinde izleyicilerle buluşmaya başlayan Babil adlı dizi, 14 Şubat Cuma gününde tekrar hayranlarını mest etmiş olan bir bölümle izleyenlerin karşısındaydı. Ozan Güven ile birlikte Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver, Mesut Akusta ve Birce Akalay’ın başrollerinde bulunduğu dizi reytingleri üzerinde de değişik bir tablo ortaya koymuş oldu.

Dizi söz konusu bu iddialı kadrosunun içerisine ve her bölüm vermiş olduğu alt mesajlara bir de senaryosunda yer alan bol bir aksiyona karşın total grubu üzerinde bir türlü iyi noktalara yükselmeyi başaramıyor. Arka Sokaklar ile birlikte Hercai adlı dizinin ilk iki sıra içerisinde bulunduğu total grubu üzerinde Babil’in alabilmekte olduğu reyting 4.35 olmasıyla beraber 10. sıra üzerinden listeye girmiş oldu.

Bu söz konusu kötü duruma rağmen bir de iyi gelişmeden söz edelim. AB grubu ile birlikte ABC1 grubu içerisinde Babil adlı dizi fazlasıyla iyi gitmekte. Bu söz konusu grupları adeta parsellemeye başlamış olan Babil adlı dizi, rakiplerine hiç bir şekilde şans tanımamakta.

14 Şubat Cuma gününde AB grubu üzerinde 8.47 seviyesinde reyting elde etmiş olan dizi birincilik koltuğu üzerinde yerini iyice sağlam hale getirdi. ABC1 grubu üzerinde de 6.96 oranındaki bir reytingle 2. olmayı başardı ve tekrar günün en fazla izlenmiş olan dizisi unvanını elde etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.