O diyalog büyük bir tepki yarattı

O diyalog büyük bir tepki yarattı

23

Kanal D ekranlarındaki en uzun soluklu dizi olarak öne çıkan Arka Sokaklar, cuma gününde yeni bölümü ile izleyenleriyle buluştu.

 

Kanal D ekranlarındaki en uzun soluklu dizi olarak öne çıkan Arka Sokaklar, cuma gününde yeni bölümü ile izleyenleriyle buluştu. Toplum üzerindeki konuların işlenmekte olduğu Arka Sokaklar adlı yapımın son paylaşılan bölümündeki bekçi sahnesi de izleyenleri çok fazla kızdırdı.

Diziyle alakalı Sevgililer Günü’nde ekranlara gelmiş olan bölümü üzerinde polis memurlarından Arda, sevgilisi ile beraber otomobilinde oturduğu esnada bekçiler gelip kimlik kontrolü yapmayı talep ediyor. Söz konusu görüntüler esnasında, otomobilin camını tıklatmış olan bekçi, Arda için ”Hoop birader hayrola”, ”İner misin sen aslanım şu arabadan”, ”Gel sen bakalım delikanlı şuraya”, ”Uzatma da kimlik çıkart aslanım” ifadelerine yer veriyor.

Bunun hemen sonrasında sinirlenmiş olan Arda da polis rozetini gösterip; ”Bak artık bu 2 oldu. O aslanım lafını da yediririm sana. Kırk yılın başı kız arkadaşım ile yalnız kalmışız. Birde sana mı dert anlatmış olacağım. Al sana kimlik al! Oğlum polis olmasam nolacak? Ne gibi bir hakkın var senin insanları rahatsız etmeye? Hadi dönüp arkanızı bir gidin. Bir daha da uğramayın bu bölgeye” ifadelerine yer vererek tepki göstermekte.

Senelerdir çok büyük bir ilgiyle izlenmekte olan Arka Sokaklar adlı dizideki bekçi sahnesine sosyal medya üzerinden adeta tepki yağmış oldu. Pek çok sosyal medya kullanan kişi bekçiler üstüne bir karalama kampanyası yapılmaya çalışılmakta olduğunu ifade ederek yetkililere çağrıda bulunmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.