Hekimoğlu adlı dizide iki tane yeni sürpriz

Hekimoğlu adlı dizide iki tane yeni sürpriz

123

Kanal D ekranları üzerinde bu akşam sekizinci yeni bölümüyle izleyecek olduğumuz Hekimoğlu isimli dizi içerisinde iki tane sürpriz oyuncu izlemiş olacaksınız.

 

Kanal D ekranları üzerinde bu akşam sekizinci yeni bölümüyle izleyecek olduğumuz Hekimoğlu isimli dizi içerisinde iki tane sürpriz oyuncu izlemiş olacaksınız. Timuçin Esen’in yanı sıra Ebru Özkan Saban ile birlikte Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve de Damla Colbay’ın başrolünde bulunduğu dizi üzerinde Emre Kızılırmak ile birlikte Cansu Gültekin konuk oyuncu olarak katıldı.

Söz konusu bu dizinin bugün karşımıza çıkacak bölümü üzerinde Hamza Ertürk adlı ünlü durumda bulunan bir boksör, Ateş Hekimoğlu’na gelmiş olacak. Boksörün eşi rolünü de Leyla adlı karakterle izlemiş olacak. Pekala sekizinci yeni bölümde farklı olarak başka neler yaşanacak? İşte kısa bazı detaylar şöyle;

Hekimoğlu’nun senenin en önemli at yarışı için iki tane özel davetiyesi bulunmaktadır. Orhan, birlikte gitme teklifi için fazla heyecanlanmış olsa da, onkoloji seminerini öne sürüp gidemeyecek olduğunu ifade eder. Oysa Orhan’ın da Hekimoğlu’ndan saklamakta olduğu çok önemli bir sırrı bulunmaktadır. Hekimoğlu söz konusu bu yarışa Zeynep’le gitmiş olur.

Bunlar yaşanırken, Valide Atik Eğitim ile Araştırma Hastanesi içerisinde iki tane değişik vaka inceleme altındadır. Leyla, kocası olan ünlü boksörlerden Hamza Ertürk’ün ihtiyacı bulunan böbreği verebilmek amacıyla doğmamış durumda bulunan bebeğinden vazgeçme kararı alabilecek midir? Aylin ile Murat çiftiyle ilgili olarak yaşam mı daha önemli seviyededir yoksa sadakat mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.