EDHO’daki zamansız ölüm tepkileri de beraberinde getirdi

EDHO'daki zamansız ölüm tepkileri de beraberinde getirdi

131

Televizyon ekranları üzerinde en fazla oyuncu harcanmış olan yapımlardan bir başkası da hiç bir şekilde kuşku yokki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı yapımdı.

 

Televizyon ekranları üzerinde en fazla oyuncu harcanmış olan yapımlardan bir başkası da hiç bir şekilde kuşku yokki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı yapımdı. Oktay Kaynarca’nın yanı sıra Ozan Akbaba ile birlikte Yunus Emre Yıldırımer gibi çok önemli isimlerin başrollerinde bulunduğu EDHO adlı dizide en son kurban ise avukat Damla karakteri oldu.

Sema Öztürk’ün can vermiş olduğu Damla adlı karakterin 157. bölüm içerisinde öldürülüp diziden çıkarılmasına sosyal medya üzerinde yer alan izleyiciler adeta isyan etmiş durumda.

”Dizi içerisinde yer alan en cool kişi idi, bu şekilde ölmesi hiç yakışmadı senarist” ifadelerini kullanarak yazmış olan bir EDHO hayranı durumla ilgili isyan etmiş oldu. Başka bir tanesi de ”Senarist galiba artık ne yapacağını bilmemekte, sen diziden ayrılması gereken kişi miydin?” şeklinde bir yorumda bulundu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizinin hayranları Damla isimli karakterin öldürülmesini hiç bir şekilde hazmedebilmiş değil. ”Dizinin mevcut durumdaki ruhuna fazlasıyla yakışan bir kadını öldürmüş olmak, laf olması için senaryo yazmak” ifadelerine yer veren bir tane izleyici, senaristlere yönelik olarak tepkisini de açık bir şekilde dile getirmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.