Kalk Gidelim adlı dizide daha yeni bir sürpriz

Kalk Gidelim adlı dizide daha yeni bir sürpriz

26

TRT1 ekranlarındaki en sevilen diziler arasında bulunan Kalk Gidelim adlı yapımda bundan böyle bir ünlü ismi daha görmeye başlayacaksınız.

 

TRT1 ekranlarındaki en sevilen diziler arasında bulunan Kalk Gidelim adlı yapımda bundan böyle bir ünlü ismi daha görmeye başlayacaksınız. Cumartesi günleri yayınlanmakta olan söz konusu diziye katılım gerçekleştiren isim bugüne kadar pek çok değişik rolde yer almış ünlü oyunculardan Ecem Karavus.

Kalk Gidelim adlı yapımın yeni bölümleri içerisinde güzel ve başarılı durumdaki oyuncu Ecem Karavus ‘’Julia’’ adlı karaktere can verecek. Dizi içerisinde Şerif’in eski karısı olan ‘‘Julia’’ adlı karaktere can verecek güzel oyuncu, yeni bölümler ile beraber birlikte fazlasıyla heyecanlı sahnelere de imza atmış olacak.

Ecem Karavus daha önceki dönemde çok daha değişik yapımlar üzerinde yer alıp tecrübesini arttırmış oldu. 2011 senesinde yayınlanmakta olan Dinle Sevgili adlı dizide Mary adlı karaktere can vermiş olan ünlü oyuncu, bu yapımla beraber herkes tarafından tanındı. Daha sonra ise Muhteşem Yüzyıl adlı dizi de Cariye oldu. Pis Yedili adlı dizi içerisinde Alice Karadağ karakteriyle ekrandaydı. Alın Yazım adlı dizi içerisinde de Emel adlı karaktere can verdi. Hayati ve Diğerleri isimli dizi de Filiz en son ise Masum Değiliz adlı dizi de Buket adlı karaktere can vermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.