Hakan Muhafız’ın üçüncü sezonu ne zaman başlayacak?

Hakan Muhafız'ın üçüncü sezonu ne zaman başlayacak?

82

Netflix adlı platformun Türk yapımlarından biri olarak karşımıza çıkan Hakan Muhafız (global ismiyle The Protector) dizisiyle alakalı yeni sezon tarihi kesinleşti.

 

Netflix adlı platformun Türk yapımlarından biri olarak karşımıza çıkan Hakan Muhafız (global ismiyle The Protector) dizisiyle alakalı yeni sezon tarihi kesinleşti. Başrol oyuncularından biri olan Çağatay Ulusoy, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir fragman ile dizinin yeni sezonu konusunda tarih vermiş oldu.

İlk sezonun paylaşılmasının hemen sonrasında hem olumlu hem ise olumsuz pek çok farklı eleştiri almış bulunan Netflix platformunun ilk Türk yapımı dizilerinden biri olarak karşımıza çıkan Hakan Muhafız, yeni sezonla ilgili geri sayıma başlamış durumda. İlk iki sezonun paylaşılmasının hemen sonrasında üçüncü ve dördüncü sezonlarla ilgili onay almış bulunan yapımın yeni sezonu 6 Mart 2020 tarihi içerisinde izlenebiliyor olacak. The Protector üçüncü sezonun başlangıç tarihi açıklanmış olmasıyla beraber heyecan da iyiden iyiye artmış bir vaziyette.

Daha sezonla ilgili yapılmış olan yorumlar çok fazla olumlu olmasa bile Çağatay Ulusoy’un paylaşmış olduğu kısa fragman üzerinde, şu dönemlerde dünyanın gündeminde bulunan bir tane salgının izlerini görmekteyiz. Çok ilginç bir sezon olarak karşımıza çıkacak gibi durmakta bulunan dizinin izleyici kitlesi de her geçtiğimiz gün artış göstermekte. Netflix platformu üzerindeki ilk Türk yapımı olarak karşımıza çıkması ise Hakan Muhafız’ı ötekilerden biraz daha ayırmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.