Matrix 4 izleyicisiyle ne zaman buluşacak?

Matrix 4 izleyicisiyle ne zaman buluşacak?

39

Heyecanlı bir şekilde beklenmekte olan bilim kurgu ve aynı zamanda aksiyon konusuna sahip Matrix 4 filminin setinden yeni bir görüntü sızdırılmış oldu.

 

Heyecanlı bir şekilde beklenmekte olan bilim kurgu ve aynı zamanda aksiyon konusuna sahip Matrix 4 filminin setinden yeni bir görüntü sızdırılmış oldu. Görüntü içerisinde yer almakta bulunan ipuçları; Trinity’nin (Carrie-Anne Moss) orijinal üçleme üzerinde Neo’nun (Keanu Reeves) sahip bulunduğuna benzeyen bazı yeni güçleri elde etmiş olarak karşımıza çıkabileceğine işaret etmekte.

Set üzerinden paylaşılmış olan görüntü, Trinity’nin Neo’ya uçmayı öğretmiş olduğuna yönelik bazı yorumları da beraberinde getirmiş oldu. Çünkü, bahsi geçen kareler içerisinde oyuncular (veyahut dublörleri) bir tane binadan aşağı atlamakta, havada durup süzülmelerinin hemen sonrasında ise Trinity, Neo’nun elini tuttuktan hemen sonra göğe doğru yükselmekteler. Matrix’in son serisi içerisinde karşımızda değişik güçlere sahip bir tane Trinity bulmamız da olanaklı

Morpheus’un daha yeni uyanan bir Neo’ya Matrix’i nasıl kontrol edecek olduğunu öğretmiş olduğu ve insanüstü eylemler gerçekleştirmesine izin vermiş olduğu bir sahne de görüntü üzerinde yer almakta.

Warner Bros şirketi tarafından yapılan Matrix 4 adlı filmin 21 Mayıs 2021 tarihi içerisinde gösterime girecek olduğunu da belirtmemizde yarar var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.