Yamaç hayatının şokunu yaşamış durumda

Yamaç hayatının şokunu yaşamış durumda

35

Show TV ekranlarında çok büyük bir ilgiyle izlenmekte olan dizilerden Çukur, geçmiş olduğumuz günlerde 88. bölümüyle ekrana gelmiş oldu.

 

Show TV ekranlarında çok büyük bir ilgiyle izlenmekte olan dizilerden Çukur, geçmiş olduğumuz günlerde 88. bölümüyle ekrana gelmiş oldu. Nefesleri kesen özel sahnelerin yaşanmış olduğu bu dizi üzerinde, Çağatay Erdenet’in Çukur üstüne yapmış olduğu planlar ise izleyen herkesi şoke etmiş oldu.

Çukur’u bitirebilmek amacıyla harekete geçmiş olan Çağatay’ın medya üzerinde yaptırmış olduğu olumsuz haberlerden dolayı adeta bir suç örgütü şeklinde görülmekte olan mahalleli zor anlar yaşamaya başladı. Çukur’da yaşamını sürdürenler çalışmakta oldukları iş yerlerinden kovulduğundan dolayı geçim sıkıntısı çekmeye başlamış oldu. Polis ekipleri tarafından aranmakta olan Koçovalılar da mahalleye gelemediğinden dolayı ortalık boş kalmış oldu. Böyle olmasından faydalanan Çağatay ise ikinci planını devreye sokmuş oldu. Mahalleye sokmuş olduğu adamları aracılığıyla Çukur’da yer alanlara uyuşturucu sattırmaya başlamış oldu.

Kalp krizi geçirmiş olan Emmi’yi hastaneye giderek ziyaret etmiş olan Yamaç da, Emmi’nin vermiş olduğu nasihatlarından sonra kendine gelmiş oldu. Yamaç kendisinin yokluğunda yaşanmış olanları ve kayıpları açıkça gördü. Kendi omuzlarına düşmekte olan yükün farkına varan Yamaç Çukur’a döndüğünde kendisini beklemekte olan problemlerle de yüzleşmiş oldu. Çukur’da yer alan gençlerin uyuşturucu madde kullanıp kendilerinden geçmekte olduğunun farkına varan Yamaç, görmekte olduğu bu manzaranın karşısında çok büyük bir şaşkınlık yaşamış oldu. O esnada Yamaç’a telefon etmiş olan Çağatay da ”Ben Çukur ile fazlasıyla uğraştım. Bundan böyle biraz da kendiniz uğraşın” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.