Otel odası sahnesine tepki yağmış durumda

Otel odası sahnesine tepki yağmış durumda

30

Kanal D ekranlarında en fazla izlenen diziler arasında yer alan Hekimoğlu’nun son paylaşılan bölüm içerisinde yaşanmış olan otel odası sahnesi sosyal medya üzerinde büyük bir tepki çekti.

 

Kanal D ekranlarında en fazla izlenen diziler arasında yer alan Hekimoğlu’nun son paylaşılan bölüm içerisinde yaşanmış olan otel odası sahnesi sosyal medya üzerinde büyük bir tepki çekti. Binlerce sayıdaki insan paylaşım yapıp dizinin izlenmemesi amacıyla çağrıda bulunmuş oldu.

Her geçtiğimiz hafta reyting listeleri içerisinde zirveyi görmeyi başaran dizinin son bölümü üzerindeki Kaan Yıldırım’ın can vermiş olduğu Mehmet Ali Çağlar adlı karakterin, bir otel odası içerisinde mümessiliyle beraber olması ve hemen sonrasında gelen diyaloglar Twitter üzerinde adeta bir gündem oldu. Hekimoğlu’yla halen karşılaşmamış olduklarını ifade eden kadın mümessilin, bu sahnenin üstünden kadınlığını kullanıp işini yapmış olduğu şeklinde bir algı oluşturulması izleyenlerden özellikle de Tıbbi Tanıtım Temsilcileri üzerinden çok büyük bir tepki görmüş oldu.

Tıbbi Tanıtım Temsilcileri bunun hemen sonrasında, Kanal D ile birlikte Hekimoğlu dizisini kınamış olduklarına yönelik bir paylaşım gerçekleştirerek ”Burda yer alan ahlaksızlığı RTÜK’e şikayet etmeye bütün meslektaşlarımızı da davet etmekteyiz… Öte yandan hukuki bir şekilde de takip edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Bütün bunların yanında binlerce sayıdaki sosyal medya kullanıcısı da Twitter hesapları üzerinden yapmış oldukları özel paylaşımlarda dizinin yapımcısına çok büyük bir tepki göstermiş oldu .

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.