Yasak Elma adlı diziye yeni bir transfer

Yasak Elma adlı diziye yeni bir transfer

26

Medyapım imzasına sahip bol entrika bulunan dizilerden Yasak Elma her pazartesi günü FOX TV üzerinde izleyicilerle buluşmayı sürdürüyor

 

Medyapım imzasına sahip bol entrika bulunan dizilerden Yasak Elma her pazartesi günü FOX TV üzerinde izleyicilerle buluşmayı sürdürüyor. Değişik konusundan dolayı herkesi kendine çekmeyi başaran Yasak Elma adlı dizinin oyuncu kadrosu üzerinde de çok büyük değişiklikler yaşanmaya devam etmekte.

TV100 üzerinde çıkan bir habere bakılırsa: Başrollerinde çok ünlü isimlerin rol almakta olduğu söz konusu dizide Tuvana Türkay’ın ayrılma kararı almasının sonrasında diziye çok daha yeni oyuncular dahil olmayı sürdürüyor. Yasak Elma adlı diziye 59 yaşında bulunan usta oyunculardan İncilay Şahin, Döne adlı karakterle dahil olduktan hemen sonrasında Faruk Barman da söz konus ubu dizinin kadrosuna katılmış oldu. Barman, Yasak Elma adlı dizi içerisinde ”Bülent” isimli karaktere hayat veriyor olacak. Barman, en son bir dönemler TV8 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Kızım dizisi içerisinde rol almıştı.

Faruk Barman Kim?

Faruk Barman, 1981 senesi içerisinde İstanbul ilinde dünyaya gözlerini açtı. Barman, Bahçeşehir Üniversitesinde yer alan Bilgisayar Programcılığı ile Yazılım Bölümü’nden mezun olmuştur. 2004 senesinden hemen sonra İngilizce Bilgisayar Mühendisliği eğitimi görmüş olan Barman, aynı üniversite içerisinde oyunculuk üstüne de yüksek lisans eğitimi almış oldu. Farklı sinema filminin yanı sıra tiyatro ve de reklam filmlerinde rol almış olan oyuncu, en son 2018 senesi içerisinde yayınlanmış olan Kızım adlı dizide oynadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.