Öğretmen adlı dizi sosyal medya üzerinde heyecan yaratmış durumda

Öğretmen adlı dizi sosyal medya üzerinde heyecan yaratmış durumda

24

İlker Kaleli’nin Öğretmen isimli dizisi başlamış olsa da izlesek! Poyraz Karayel adlı dizinin hemen sonrasında ilk defa ekranda yer almaya başlayacak olan İlker Kaleli, çok daha farklı bir projenin başrolünde yer alacak.

 

İlker Kaleli’nin Öğretmen isimli dizisi başlamış olsa da izlesek! Poyraz Karayel adlı dizinin hemen sonrasında ilk defa ekranda yer almaya başlayacak olan İlker Kaleli, çok daha farklı bir projenin başrolünde yer alacak. Çarşamba gününde bundan böyle reyting rekabeti çok fena bir durumda kızışmış olacak.. Kuruluş Osman ile birlikte Doğduğun Ev Kaderindir isimli diziler zaten fazlasıyla iyi reytingler almakta. Benim Adım Melek adlı dizi TRT1 adlı kanalın beklentilerini karşılamakta. Zemheri adlı yapım da düşük reytinglerinden dolayı yarışma son sıraya gelmiş bir vaziyette. Şimdi de bu söz konusu rekabete Öğretmen adlı dizi katılmış olacka.

İlker Kaleli ile birlikte Serhat Kılıç, Ceren Moray, Serkan Keskin, Afra Saraçoğlu ve ayrıca Şerif Erol’un başrollerinde yer alacak olduğu söz konusu dizinin fragmanları o denli etkili durumda oldu ki, izleyenler bayağı bir sabırsızlık yaşamakta.

4 Mart Çarşamba gününde ilk bölümünü izleyecek olduğumuz Öğretmen adlı dizi herkesi şoke etmiş olan fragmanlarıyla göz doldurmayı başardı. İlker Kaleli ise bu dizide Akif öğretmen rolü ile çok fazla beğenildi. Sosyal medya üzerinde yer almakta olan yorumlar fazlasıyla olumlu..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.