Yayın tarihini görenler şoke olmuş durumda

Yayın tarihini görenler şoke olmuş durumda

28

Kanal D ekranları üzerinde yeni dizilerden biri olan Hizmetçiler başlamakta. Hem ise Cumartesi günlerinde yayınlanıyor olacak.

 

Kanal D ekranları üzerinde yeni dizilerden biri olan Hizmetçiler başlamakta. Hem ise Cumartesi günlerinde yayınlanıyor olacak. Hizmetçiler adlı dizinin 7 Mart Cumartesi gününde ilk bölümüyle ekrana gelecek olduğu paylaşılan bir fragmanla anlaşılmış oldu.

Daha öncesinde çarşamba günleri yayınlanmakta olan Afili Aşk’a ne olduğu da herkesin meraklarını artırdı. Kanal D adlı yapım Afili Aşk adlı dizinin ipini çekmiş durumda mı? Diziye fanatik olanlar da çok korkmuş oldu. Fakat gelmiş olan kulis bilgilerine bakılırsa yurt dışında çok büyük bir ilgi görme potansiyeli bulunan Afili Aşk adlı diziden Kanal D halen ayrılmayı düşünmemekte. Afili Aşk adlı dizinin ise Perşembe gününe alınmış olduğu konuşulmakta.

Afili Aşk adlı dizi böylelikle de ikinci defa gün değiştirmiş olacak. Aslına bakılırsa bu durum Kanal D adlı kanalın diziyi ekran üzerinde tutma amacıyla vermiş olduğu son şansta olabilir. Fakat söz konusu kanalın yurt dışı satışlarından dolayı Burcu Özberk ile birlikte Çağlar Ertuğrul’un başrolü içerisindeki yapımı sona erdirmeyi istemediği de geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde ortaya çıkmış durumdaydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.