Star TV kanalındaki sıkıntı ne?

Star TV kanalındaki sıkıntı ne?

28

Babil adlı dizinin yedinci yeni bölümünü 28 Şubat Cuma gününde Star TV ekranları üzerinde izlemeyi beklemekte olanlar, yabancı sinemayla karşılaşınca çok fazla şaşırdı.

 

Babil adlı dizinin yedinci yeni bölümünü 28 Şubat Cuma gününde Star TV ekranları üzerinde izlemeyi beklemekte olanlar, yabancı sinemayla karşılaşınca çok fazla şaşırdı. Babil adlı dizi iptal edilmiş durumdaydı. Nedeni de İdlib kentinden gelmiş olan şehit haberlerinden sonrasında bir takım kanallar gibi Star TV kanalında yayınları üzerinde düzenlemeye gitmiş oldu.

O kadar ki Cuma gününde yayınlanmakta olan ne Arka Sokaklar adlı dizi, ne Payitaht Abdülhamid isimli dizi ne ise Hercai adlı dizi yayından kaldırılmadı.. Yani sadece tek Babil isimli dizi, Star TV kanalı tarafından iptal edilmiş oldu.

Kanal D ile birlikte Atv ve de TRT 1 yayınlarına ara vermeden devam ettiğinde Star TV adlı kanalın durumu kabak gibi ortaya çıkmış oldu. Cuma gününün AB ile birlikte ABC1 grupları üzerindeki 1. yapımı genel olarak Babil olmaktaydı. Ya da en kötü ihtimalle ikincilik almaktaydı. Totale bakıldığında da 3. ya da 4. sırada yer almaktaydı.

Babil adlı dizi, iptal olduktan sonra Star TV adlı kanalın 28 Şubat Cuma gününde bütün gruplar üzerinde reytingiyle ilk 10 sıra içerisinde yer almakta bulunan tek bir yapımı bulunuyordu.

Yalnızca AB grubunun 10. sırası içerisinde Hızlı ve Öfkeli adlı dizi reytinglerde bulunuyordu, onun haricinde Star TV adlı kanalın ismi de ilk 10 program içerisinde bulunmuyordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.