Hizmetçiler adlı dizinin her bir bölümü adeta bir bilmece

Hizmetçiler adlı dizinin her bir bölümü adeta bir bilmece

39

Kanal D ekranları üzerinde 7 Mart Cumartesi akşamında yayınlanmaya başlayacak Hizmetçiler adlı dizinin Ela’sı Deniz Baysal, Meksika adlı diziden uyarlanmış olan yapımla alakalı çok önemli bir detay açıkladı

 

Kanal D ekranları üzerinde 7 Mart Cumartesi akşamında yayınlanmaya başlayacak Hizmetçiler adlı dizinin Ela’sı Deniz Baysal, Meksika adlı diziden uyarlanmış olan yapımla alakalı çok önemli bir detay açıkladı. Deniz Baysal Yurtcu’nun yanı sıra Selen Domaç, Algı Eke, Yiğit Kirazcı, Aleyna Solaker ve ayrıca Seçkin Özdemir’in başrollerinde yer almakta olduğu söz konusu bu dizide İstanbul ilinde çok lüks bir site içerisinde çalışmakta olan birbirinden değişik dört hizmetçinin ev sahipleriyle yaşamış oldukları çok gizemli ve entrikalı ilişkiler anlatılıyor olacak.

Daha öncesinde söz konusu dizinin Amerika Birleşik Devletleri versiyonunu izlemiş olanlar varsa orda olduğu gibi komedi türüne sahip bir yapım olmayacak. Türk uyarlaması daha da fazla dram şeklinde kurgulanmış durumda. Hürriyet gazetesi üzerinden Hakan Gence’ye dizisini anlatmış olan Deniz Baysal; ”Amerika Birleşik Devletleri versiyonunun ilk bölümünü sonuna kadar izledim. Ancak bizim dizimizin tarzı çok daha değişik. Onların çektiği daha da çok komedi türünde. Bizi çektiğimiz de işin gizemli yanına odaklanmakta. Her bir bölümü de adeta bir bulmaca gibi. Beni en fazla cezbetmiş olan tarafı da oydu” ifadeleriyle konuşmasını sürdürdü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.