Kuruluş Osman adlı diziye yeni oyuncular geldi

Kuruluş Osman adlı diziye yeni oyuncular geldi

40

Çarşamba günlerinin bir numaralı dizisi konumunu alan Kuruluş Osman adlı yapımın kadrosu aralıksız bir şekilde genişlemeyi sürdürüyor.

 

Çarşamba günlerinin bir numaralı dizisi konumunu alan Kuruluş Osman adlı yapımın kadrosu aralıksız bir şekilde genişlemeyi sürdürüyor. Burak Özçivit’in başrollerinde yer almakta olduğu söz konusu bu dizinin 13. yeni bölümü de 4 mart Çarşamba akşamında izleyenler ile buluşmuş olacak.

Söz konusu bu dizinin yeni bölümü içerisinde iki tane yeni karakter izleyicileri karşılıyor olacak. Tolga Akkaya, Dumrul adlı karakterle birlikte Atilla Güzel de Ayaz adlı karakterle dizide boy gösteriyor olacaklar.

Osman Bey’in yeni Alp’leri arasında yer alan Dumrul ile birlikte Ayaz beylerin dizi içerisindeki etkinlikleri çok büyük bir merak konusu olmuş durumda.

Yapımcı koltuğunda Mehmet Bozdağ’ın oturmakta olduğu, Metin Günay’ın ise yönetmen koltuğunda oturmakta olduğu söz konusu bu dizinin sürpriz gelişmeler ile dolu 13. bölümü tekrardan milyonları ekran başına toplamış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.