Yasak Elma adlı dizideki uyumları bayağı bir başarılı

Yasak Elma adlı dizideki uyumları bayağı bir başarılı

45

Yasak Elma adlı dizi içerisinde Leyla ile birlikte Nadir artık gitti. Şahika ise Nadir’in mevcut durumdaki tüm servetine konmuş oldu.

 

Yasak Elma adlı dizi içerisinde Leyla ile birlikte Nadir artık gitti. Şahika ise Nadir’in mevcut durumdaki tüm servetine konmuş oldu. Halit fakirleşirken Yıldız de zenginleşmiş oldu. Bütün bu yaşanmış olanların sonrasında diziye yeni bir tane daha karakter gelecek.

Her hafta izleyenleri ekranların karşısında tutma başarısını gösteren Yasak Elma adlı dizinin yeni karakteri ise Kerim olarak öne çıkıyor. Gökhan Alkan söz konusu bu diziye katıldı. Kerim adlı karakter Eda Ece’nin canlandırmış olduğu Yıldız’la çok büyük bir aşk yaşamış olacak.

Kerim ise, yurt dışından gelmiş olan çok yakışıklı ve bir hayli başarılı bir iş adamı karakteriyle izleyici karşısına çıkmış olacak.
Tesadüf eseri yolları kesişecek olduğu açıklanan Yıldız (Eda Ece) ile birlikte Kerim’in (Gökhan Alkan) yaşamları da eskisi gibi
olmayacak.

Alkan, Kalp Atışı isimli dizi ile birlikte hayranlarının gönlüne girmeyi başarmış, Son olarak yer almış olduğu Zengin ve Yoksul adlı dizi de kısa zaman içerisinde ekrandan silinmiş idi. Yeni başlayacak olduğu bu dizi ile çıkış yapmayı hedeflemekte olan Gökhan Alkan ile Eda Ece’nin uyumlu durumdaki halleri de fotoğrafa yansımış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.