Babil adlı diziyle ilgili yeni bir karar

Babil adlı diziyle ilgili yeni bir karar

24

Babil adlı dizinin yedinci yeni bölümünün geçmiş olduğumuz Cuma gününde izleyenlerle Star TV ekranlarında buluşması beklenmekteydi. 28 Şubat Cuma gününde ne Arka Sokaklar adlı dizi Ne Payitaht Abdülhamid adlı dizi ne ise Hercai adlı dizi yeni bölümünü paylaşmaktan hiç bir şekilde vazgeçmedi.

 

Babil adlı dizinin yedinci yeni bölümünün geçmiş olduğumuz Cuma gününde izleyenlerle Star TV ekranlarında buluşması beklenmekteydi. 28 Şubat Cuma gününde ne Arka Sokaklar adlı dizi Ne Payitaht Abdülhamid adlı dizi ne ise Hercai adlı dizi yeni bölümünü paylaşmaktan hiç bir şekilde vazgeçmedi. Fakat, Star TV ise bu konuda duyarlılık sergilemiş oldu ve İdlib kentindeki şehitlerimizin hemen sonrasında yayın akışını değiştirip Babil adlı yapımı ekrana getirmedi.

Babil adlı dizi yeni bölümün bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı herkes tarafından merak edilmekteydi. 1 hafta süren ayrılıktan hemen sonrasında Babil adlı dizi 7. yeni bölümüyle birlikte 6 Mart Cuma gününde ekranlardaki yerini almış olacak.

Ay Yapım şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu, yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar’ın oturmakta olduğu, dizinin senaryosunu ise Nüket Bıçakçı ile birlikte Özlem Yücel kaleme almaya devam ediyor. Halit Ergenç’in fazlasıyla idealist bir ekonomi profesörü olarak öne çıkan İrfan adlı karakterle izleyici karşısına çıkmış olduğu söz konusu bu dizide başarılı oyunculardan Aslı EnverEin yanı sıra Mesut Akusta, Birce Akalay, Ozan Güven ve Nur Fettahoğlu başrolleri paylaşmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.