EDHO dizisinde üzen bir ayrılık

EDHO dizisinde üzen bir ayrılık

48

5 sezondan beri ATV ekranı üzerinde süren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı yapım 3 Mart akşamında ekranlarda yer alamadı.

 

5 sezondan beri ATV ekranı üzerinde süren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı yapım 3 Mart akşamında ekranlarda yer alamadı. Ziraat Türkiye Kupasının Yarı Final maçında Trabzonspor kulübü ile birlikte Fenerbahçe spor kulübü arasında oynanmış olan mücadeleden dolayı EDHO adlı yapımın 159. yeni bölümü de önümüzdeki haftaya kalmış durumda.

Fakat söz konusu dizinin yeni bölümünden hemen önce gelmiş olan bir haber bulunuyor ki, izleyen herkesi çok fazla kızdırmış olacak. Dizinin herkes tarafından sevilen isimlerinden Mustafa Üstündağ’ın yapımdan ayrılacak olduğu ortaya çıkmış durumda. TV100 kanalından Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu özel bir habere bakılırsa ünlü oyuncu, yeni bölüm içerisinde karakteri Boran’ın yaşamını yitirmesiyle beraber yapıma veda etmiş olacak.

Daha öncesinde sosyal medya üzerinde yapılmış olan yorumlar üzerinde izleyiciler senaristlerden bu şekilde bir hata gerçekleştirmemelerini talep etmiş ve ayrıca ”Boran karakterini öldürmeyin yoksa bu diziyi bir daha izlemeyiz” benzerindeki çok sert söylemlerde bulunmuşlar idi.

Onur Tan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı yapımdaki bu ayrılık izleyenlerde şoke etkisi yaratmış olacak. Farklı bir ayrılığında ise bir kadın oyuncudan gelecek olduğu şeklinde kulis bilgileri de yer alıyor.

EDHO adlı yapımın 6. sezon içerisinde de ekranda yer alması konusunda karar da alınmış durumda. Bu söz konusu gelişme ise diziye hayran olanları bir hayli mutlu etmiş olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.