Mert Yazıcıoğlu hangi diziyle ekrana merhaba diyecek?

Mert Yazıcıoğlu hangi diziyle ekrana merhaba diyecek?

51

Ünlü oyunculardan biri olan Mert Yazıcıoğlu’nun ekrana tam olarak ne zaman dönüş yapacağını çok fazla merak eden hayranlarının bu bekleyişleri nihayet son bulmuş durumda.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Mert Yazıcıoğlu’nun ekrana tam olarak ne zaman dönüş yapacağını çok fazla merak eden hayranlarının bu bekleyişleri nihayet son bulmuş durumda. Fox TV ekranlarında paylaşılacak olan Bir Annenin Günahı adına sahip diziden teklif almış bulunan oyuncu, rolü inceledikte sonra kabul etti ve bu kanal üzerinden de kadronun tamamlanmış olduğuna yönelik özel bir duyuru paylaşıldı.

FOX kanalındaki izleyicilerle buluşmaya hazırlanmakta olan, kod ismi ”Bir Annenin Günahı” adlı dizinin kadrosuna herkesin sevdiği oyunculardan Mert Yazıcıoğlu katılmış durumda. Yazıcıoğlu; söz konusu bu dizi içerisinde Mehmet Aslantuğ ile birlikte Özge Özberk’le başrolleri paylaşıyor olacak.

Limon Film şirketinden Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlenmiş oldu, senaryo kısmının ise Özlem Atasoy ve Yeşim Aslan’ın kaleme almış olduğu, senaryo ile alakalı danışmanlığı Ahmet Yurdakul yaparken genel yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu ve yönetmen koltuğunda da Filiz Gülmez Pakman’ın oturduğu ve Filipinler’de çok büyük bir başarıyla ekranlara gelen ”A Mother’s Guilt” adlı dizinin uyarlaması olarak öne çıkan drama dizisinde genç oyunculardan Mert Yazıcıoğlu da, ”Yusuf” adlı karaktere can veriyor olacak.

Kod ismi ”Bir Annenin Günahı” olarak karşımıza çıkan dizi, iddialı kadrosu sayesinde daha şimdiden çok büyük bir merak uyandırmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.