Baraj adlı dizide çok büyük bir talihsizlik

Baraj adlı dizide çok büyük bir talihsizlik

181

Kadın adlı dizi içerisinde Arif karakterinde izlemiş olduğumuz Feyyaz Duman’ın yeni projelerinden Baraj da öte yandan Biran Damla Yılmaz ile birlikte Burak Yörük de başrollerde yer almakta.

 

Kadın adlı dizi içerisinde Arif karakterinde izlemiş olduğumuz Feyyaz Duman’ın yeni projelerinden Baraj da öte yandan Biran Damla Yılmaz ile birlikte Burak Yörük de başrollerde yer almakta. Dizi içerisinde ilk önce Yılmaz’ın domuz gribi olmasından dolayı bir müddet boyunca setin aksamış olduğu haberleri gelmekteydi.

Feyyaz Duman’ın ise Kadın adlı dizi içerisindeki Arif’ten daha değişik bir imaja sahip olabilmesi amacıyla saç ve sakallarının uzamasının da beklenmekte olduğu belirtilmişti.

Şimdilerde de çok daha yeni bir iddia daha ortaya atılmış durumda. Birsen Altuntaş tarafından TV 100 kanalında yapmış olduğu özel bir haberine bakılırsa Baraj adlı dizide çekilmiş olan sahnelerin çok büyük bir kısmı çöpe gitti.

Zira dizi içerisinde bir mekan değişikliği gerçekleştirildi. İlk sahnelerin Çatalca ilçesinde çekilmiş olmasının sonrasında alınan bir kararla söz konusu mekan Sakarya’ya taşınmış oldu.

Yakın bir zaman içerisinde diziden fragman paylaşımı gerçekleştirilmesi de beklenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.