Çukur adlı dizideki karşılaşma şoke etti

Çukur adlı dizideki karşılaşma şoke etti

47

Show TV kanalında ekrana gelmeye devam eden Ay Yapım imzasına sahip Çukur adlı dizinin merak içerisinde beklenmekte olan yeni bölüm tanıtımı paylaşıldı.

 

Show TV kanalında ekrana gelmeye devam eden Ay Yapım imzasına sahip Çukur adlı dizinin merak içerisinde beklenmekte olan yeni bölüm tanıtımı paylaşıldı. Cumali’nin kucağı esnasında Damla’yla eve dönmüş olduğu tanıtım sırasında yitirdiği çocuğunun acısı ile can alacak olduğunu ifade eden anlar izleyen herkesi derinden etkilemekte. Çağatay’ın tehlikeli durumda bulunan sözleri dikkat çekmiş durumdayken, Azer ile Karaca’yı beraber görmüş olan Celasun adeta şoke olmakta. Emmi’nin Aliço’ya yazmış olduğu bu gizemli mektubu dikkat çekmiş durumdayken, gözünü karartmış olan Cumali’nin neler yapacak olduğu da merak içinde beklenmekte.

Çukur adlı dizi Pazartesi günü 3. sezonun 24. bölümü ile ekrana gelmiş olacak. Koçovalı ailesi Cumali ile birlikte Damla’nın yaşamış olduklarıyla sarsılmaktayken polis tarafından tutulmuş olan Yamaç’a da sürpriz bir teklif sunulmuş olacak. Çağatay’ı öldürmek amacıyla harekete geçmiş bulunan Cumali’yi koruyabilmek amacıyla tüm mahalle harekete geçmiş olacak fakat Cumali’nin karşısında kimse duramıyor olacak.

Cumali’nin Çağatay’a yapmış olduğu saldırı da nefesleri kesmiş olacak. Yamaç’ın Çağatay’ın karşısında bir koz elde edebilmesi amacıyla Efsun çok daha kritik bir hamle yapmış olacak. Vartolu çok eski bir düşman ile olan hesabını kapatmış durumdayken zor anlar yaşıyor olacak. Yamaç’ın Çağatay’ın sonunu getirebilmek amacıyla kurmuş olduğu son oyun merak içinde bekleniyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.