Abdülhamid adlı dizide değişim rüzgarları esmekte

Abdülhamid adlı dizide değişim rüzgarları esmekte

43

TRT 1 ekranları üzerinde izleyenlerle Cuma akşamları buluşmaya devam eden Payitaht Abdülhamid isimli dizinin 112. bölümü üzerinden ilk fragman paylaşıldı.

 

TRT 1 ekranları üzerinde izleyenlerle Cuma akşamları buluşmaya devam eden Payitaht Abdülhamid isimli dizinin 112. bölümü üzerinden ilk fragman paylaşıldı. Bülent İnal’ın yanı sıra Bahadır Yenişehirlioğlu, Özlem Conker, Gürkan Uygun ve Hakan Boyav gibi çok önemli isimler dizinin kadrosu üzerinde yer almakta. Söz konusu dizi içerisinde bir değişim rüzgarı bulunuyor. Senaryonun farklılaşmaya başlamış olması, bu söz konusu değişimin izleyen herkesi mutlu etmesi, sosyal medya üzerinde dikkatleri çekmiş olan detaylar arasında.

Cem Özer’in Hector şeklinde katılmış olduğu dizinin yeni bölümü içerisinde neler yaşanacak olduğu ile alakalı detaylar herkes tarafından çok fazla merak ediliyor. Hector ve Abdülhamid arasında yaşanacak olanlar da diziye renk katmış olacak. Yeni düşmanın yanı sıra çok daha zeki bir düşmanla karşılaşmış olan Abdülhamid’in tepkileri de çok fazla edilmekte.

Payitaht Abdülhamid adlı dizinin sadık izleyici kitlesi her Cuma günlerinde çok büyük bir heyecan ve merakla beklemekte. Senaristlerin sergilemiş olduğu söz konusu performanstan memnun durumda bulunan izleyici, çıtanın sürekli olarak yükseldiği düşüncesine sahip.

Son bölümleriyle birlikte sadık izleyicilerini heyecanın yanı sıra aksiyona doyurmuş olan Payitaht Abdülhamid, bu şekilde giderse beşinci sezonu da bulacak gibi duruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.