Barış Arduç yüzünü göstermiş durumda

Barış Arduç yüzünü göstermiş durumda

44

Show TV kanalında izleyicilerle buluşan Ay Yapım imzasına sahip Çukur adlı dizinin merak içerisinde beklenen yeni bölümle ilgili tanıtımı paylaşıldı.

 

Show TV kanalında izleyicilerle buluşan Ay Yapım imzasına sahip Çukur adlı dizinin merak içerisinde beklenen yeni bölümle ilgili tanıtımı paylaşıldı. Barış Arduç’un can verecek olduğu, Çağatay’ın ufak kardeşi Arık Böke Erdenet’in ilk defa görülmüş olduğu, Yamaç Koçovalı ile birlikte Arık Böke Erdenet karşılaşmasının çok büyük bir heyecan uyandırmış olduğu bu tanıtım esnasında ikilinin mücadelesi merak içerisinde beklenmekte. Barış Arduç yeni karakteriyle birlikte ilk defa sizlerle olacak.

Çukur adlı dizinin Pazartesi akşamında ekranlara gelmiş olan 3. sezondaki 24. bölümü içerisinde Cumali tarafından eve getirilmiş olan Damla’ya doktor ilk müdahaleyi yaptığı esnada, Koçovalı ailesi Cumali ile birlikte Damla’nın yaşamış olduklarıyla çok derinden sarsılmış oldu. Cumali, Damla’nın kendisine gelmiş olmasıyla beraber intikam yemini etmeye başladı.

Çağatay’ı öldürebilmek amacıyla harekete geçmiş olan Cumali’yi koruma konusunda isteği bulunan Çukurlu gençler ise adeta etten bir duvar örmüş oldu. Polis ekipleri de, gözaltına almış oldukları Yamaç’tan Çağatay’ı bulabilmek amacıyla yardım talep etti. Bu yapılmış olan sürpriz teklifi kabul etmemiş bulunan Yamaç, polis ekiplerini de karşısına almış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.