Savaşçı dizisinde hayatta kalma konusunda savaş var

Savaşçı dizisinde hayatta kalma konusunda savaş var

34

Eskişehir ili içerisinde çekimleri gerçekleştirilen Savaşçı adlı dizi 97. yeni bölümü ile 22 Mart Pazar gününde saatler 20:00’yi gösterirken ekranlardaki yerini almış olacak.

 

Eskişehir ili içerisinde çekimleri gerçekleştirilen Savaşçı adlı dizi 97. yeni bölümü ile 22 Mart Pazar gününde saatler 20:00’yi gösterirken ekranlardaki yerini almış olacak. Berk Oktay’ın yanı sıra Murat Serezli ile birlikte Sarp Levendoğlu ve Gaye Turgut Evin’in başrollerini paylaşmış olduğu dizide alınmış koronavirüs kararından hemen sonra çekimlere de ara verildiği açıklandı. Dizinin sonraki bölümlerinin çekimlerine tam olarak ne zaman devam edilecek olunduğu da bilinmezliğini koruyor.

Fakat elde yer alan stok bölümler kullanılarak idare edebilmenin yanı sıra zaman kazanabilme gibi bir durum da söz konusu olabilir. Fox TV kanalının herkes tarafından sevilen dizisi içerisinde 97. yeni bölüm üzerinde tekrar çok heyecanlı anlar yaşanıyor olacak.

Yüzbaşı Kağan, geçtiğimiz haftaki bölümde sızmış olduğu bölücü örgüt kampından, meydana gelen çatışmayla kurtulmaya çalışmaktayken, Yüzbaşı Haydar ise öte yanda Gökhan Üsteğmen’i kurtarabilmek amacıyla acele etmek mecburiyetindedir…

Fakat Merlin’in şeytani bir durumdaki planı, işin boyutunu adeta değiştirmektedir. Kılıç Timi ile irtibatı kesilmiş olan Yörük Haydar, Üsteğmen’i söz vermiş olduğu ailesine sağ salim götürebilmek amacıyla, ilk olarak yaşamda kalma mücadelesi vermek mecburiyetindedir.

Bu esnada Merlin’in maksadını anlamış olan Yüzbaşı Kağan ile birlikte komutasında yer alan Kılıç Timi onlara ulaşmaya çalışmaktayken, Yüzbaşı Haydar ile birlikte Üsteğmen Gökhan’la ilgili çok daha az zaman kalmış durumdadır..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.